Příklady z praxe

Thajská reflexní masáž plosky nohy – příklady z praxe

 • Paní měla jít na endoprotézu a sešlo z toho.
 • Po 5 aplikacích vozíčkářka přešla kuchyň.
 • Kolegyně Hanka D. ze Stříbra řekla, že měla pána, pětkrát mu udělala Thajskou plosku nohy a on si dole pod schodama uvědomil, že nahoře v patře nechal berle…

Máte osobní zkušenost s paní Evou? Podělte se s námi v komentářích níže…

4 komentáře u „Příklady z praxe

 1. Zuzana

  Přijít k Evě je jako pohlazení na duši – poradí a pomůže vždy individuálně každému člověku a každé návštěvě věnuje maximální péči. Zároveň je velmi přátelská a celé setkání je tak příjemným odpočinkem od každodenního shonu. Vřele doporučuji! :-)

 2. Silvie

  Je mi 42 let a momentálně jsem na MD. Tělo dostalo zabrat jak v těhotenství tak i nošením dítěte s nepřirozenou zátěží na jeden bok. Přišla jsem tedy k Evě s problémy bolestí zad a ruky.
  Eva je kouzelnice už po první masáži jsem pocítila obrovské změny. Je fakt, že je člověku tak dva dny „unaveně“, ale když s tím počítáte moc to nevnímáte. Chce to být v klidu a odpočívat :-)
  Srovnala mi postoj, protože jsem měla odlišnou délku nohou. Těch problému se nakonec ukázalo mnohem víc. Dnes dva měsíce po této čtyř hodinové masáži a práci s energiemi jsem jako znovuzrozená.

  K Evě docházím pravidelně, protože tam chodím jako do lázní.

  Co napsat závěrem, DOPORUČUJI je to nejlepší slovo!
  Silvie K.

 3. Katerina Galušková

  Paní Beranová je moc příjemná, vždy mě dobije pozitivní energií.
  Zlepšení jsem pocítila již po první návštěvě, kdy jsem vyzkoušela (pro mě zcela neznámou) dornovu metodu. Na masáž jsem přišla s dlouhodobým bolestivým chrupáním k krčních obratlích a odcházela jsem s pocitem uvolnění.
  Velmi mě těší, že ještě existují lidé, kteří vám opravdu chtějí pomoc. Paní Bernovou doporučuji, je to skvělá masérka a úžasná dáma.

 4. Romana Pflegrová

  Po doporučení jsem navštívila paní Evu. Potřebovala jsem něco udělat s kolenem, nemohla jsem chodit a nepomohly ani obstřiky u lékaře.nejdříve mi srovnala délku nohou( lékaři tvrdí že je to na dlouho. U paní Evy 20 min.)a vrátila pootočené trny v páteři na své místo.namasítovala mi koleno kombinací různých technik.po1 masáži cca80% zlepšení. Navíc mi splaskly kotníky oteklé mnoho let.A to jsem se teprve objednala na lymfatickou masáž. Doporučuji opravdu všem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>